Guys, din pacate ramanem fara hosting moca la forum :( As dori sa tinem forumul in picioare, eventual sa-l "resuscitam". Rog sa donati 1 euro, sau cat puteti, sa ne luam hosting.

Alte metode de a ajuta: cand cumparati ceva de pe EMAG, dati click pe orice produs de aici.. E echivalentul unei mici donatii.
Also, la PcGarage.ro aplicati codul "3L6L3REE" in cos (1% reducere). pentru alte magazine, click pe LOGO de aici: elefant.ro, CEL.ro, evoMAG.ro , QuickMobile.ro sau cautati magazinul aici. Thanks!

Un ghid mic de level.

Nu mai pierdeti timpul si banii aiurea, urmati un ghid.

Un ghid mic de level.

Postby Lilidan » 21 Oct 2009, 22:39

Deci sa va spun.Eu de la level 60 in sus nu mai stiu unde sa ma duc.Fac level 60 in aprox 2-3 ore ,dar dupa aia sunt tufa.Am jucat 3-4 ore de la 60-70.Acum in prezent am un cont de 80(rogue) ,si unul de 70(hunter).Pentru ca am luat ban to chat pe cont(5000 minute) am decis sa creez acel hunter ca sa nu ma plictisesc.Dar nu ma descurc.Deci ziceti-mi si mie.Eu de obicei procedez asa:
Level 1-17:Darnassus
Level 17-24:Westfall
Level 24-30:Lakeshire
Level 30-48:Straglethorn Vale
Level 48-60:Blasted Lands
Level 60-70:Shattrah(insa fac m-ai greu ,de aceea am precizat ca fac pana la 60 foarte usor)
Level 70-80:????(PS:Pentru ca am ban to chat nici nu am putut cere ajutor la cineva)
Va rog frumos daca puteti sa va exprimati si mai detaliat intre levelele acestea
Adica de exemplu unde sa fac quest-urile(langa flayer ,la x ,la y) ,cam de cate quest-uri este nevoie ,stiti voi ;;)
Sper ca m-am exprimat corect.Multumesc frumos

EDIT:Aaa.Si de unde s-ar putea lua iteme bune inafara de raid-uri ,iteme pe onoare ..etc..
Daca ar m-ai exista vreo metoda.Sunt mai incepator ,sper sa nu va stresez cu intrebarile mele.Ajutati si voi un baiat sarman :)) :))
Lilidan
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Re: Un ghid mic de level.

Postby seraphin » 21 Oct 2009, 22:47

de la 70-80 te duci northrend (borean tundra mai exact) faci q de pe acolo pana faci vreo 76(or more) apoi te poti duce sholazar basin
pentru inceput poti face iteme din reputatie

do this.
http://www.wowhead.com/?achievement=1010
seraphin
Banned
Banned

Postby Lilidan » 21 Oct 2009, 22:51

in boren tundra ,chiar uitasem...acolo ma duceam eu de obicei ,dar mai exact unde in boren tundra.la flayer sunt mai multe...ex:village keep ,coldora..etc(nush daca am scris corect dar ma rog)
Lilidan
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Lilidan » 22 Oct 2009, 23:56

apropo...am ajuns la 80 ieri..dar cand vreau sa iau pet-ul asta ,imi zice ca target-ul este invalid..oare de ce???:((...caci e un pet splendid de bun si-mi pare rau ca nu pot sa-i dau tame...:((.Daca imi poate spune cineva de ce va rog
PS:Scuze de double-post
Lilidan
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Xhizors » 31 Oct 2009, 00:50

Pai din cate stiu petu ala poate fi luat doar daca ai ultimul talent de pe Beast Mastery :-?? ...
Xhizors
[Never had wings...]
[Never had wings...]

Return to Ghiduri