Guys, din pacate ramanem fara hosting moca la forum :( As dori sa tinem forumul in picioare, eventual sa-l "resuscitam". Rog sa donati 1 euro, sau cat puteti, sa ne luam hosting.

Alte metode de a ajuta: cand cumparati ceva de pe EMAG, dati click pe orice produs de aici.. E echivalentul unei mici donatii.
Also, la PcGarage.ro aplicati codul "3L6L3REE" in cos (1% reducere). pentru alte magazine, click pe LOGO de aici: elefant.ro, CEL.ro, evoMAG.ro , QuickMobile.ro sau cautati magazinul aici. Thanks!

Reclamatii GMs

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

Re: Reclamatii GMs

Postby BossesLife » 28 Jun 2010, 19:57

Ba zero am facut arene noi 2 idu care il ai u in lista si nu coincide e spaysboy_marius coptu pe idu asta am shamnu da rogu e pe idu era pe idu de acolo vrei sa intru pe mes acuma sa vb?u inloc sa ma ajutzi sam recuperez contu ma bagi mai mult ms.
BossesLife
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby BossesLife » 28 Jun 2010, 19:59

macar vreu sa stiu si eu ce pot face sam recuperez contu:|.un player nu are cum sa schimbe mailu doar gm poate...vreu sa stiu parerea lui duster daca se poate
BossesLife
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Juhziz » 28 Jun 2010, 20:22

BossesLife wrote:macar vreu sa stiu si eu ce pot face sam recuperez contu:|.un player nu are cum sa schimbe mailu doar gm poate...vreu sa stiu parerea lui duster daca se poate

Trimite-mi pm cu toate detaliile EXACTE ale contului . si ce mail nou doresti.
Pentru toate fetele care spun: "Toţi bărbaţii sunt la fel".
Dacă ai fi fost o fată cuminte, nu ai fi cunoscut toţi bărbaţii...

-Away-
Juhziz
[Most Valuable Player]
[Most Valuable Player]

Postby zerolevel » 28 Jun 2010, 20:58

da ala e id-ul care il am :P el e originalul :)) scuze nu stiam daca esti tu sau nu
Image
Eating my wings to make me tame...
Click here to vote for us!

-ZΣƦ0ןΣVΣƖ
zerolevel
[Most Valuable Player]
[Most Valuable Player]

Postby infaa » 28 Jun 2010, 23:08

am luat mute 100 de minute pt ca am spus pe /y "pe server e delay si voi vorbiti de coduri" ... mi se pare bataie de jok... cred ca alkolic mi-a dat mute dar nu sunt sigur
infaa
Banned
Banned

Postby ionutz01 » 01 Jul 2010, 17:44

Numele "pagubitului":disturbing
Numele "vinovatului":alkolik
Martori:elwin forest
Poza/Dovada:pt ce ca nu am facut nimic
O scurta descriere:Stateam in elwin dadeam duele si vine alkolik si imi da mute 100 min.Are ceva cu mine 100 %.Il sun pe skype si nu`mi raspunde.Sa`mi explice, daca am luat corect nui nici`o problema.
@ DISTURBING IZ A FISH
ionutz01
Banned
Banned

Postby alkolic » 01 Jul 2010, 18:08

http://img684.imageshack.us/i/wowscrnsh ... 73725.jpg/

'Da am ceva cu tine'....
Nu este prima data cand spamezi(si te'am iertat de multe ori.)
Image
adikuu wrote:tot sunt best dudu balance!!!!:)))
=))
alkolic
[Ultimate Addicted]
[Ultimate Addicted]

Postby Akssy » 01 Jul 2010, 18:09

ionutz01 wrote:Numele "pagubitului":disturbing
O scurta descriere:Stateam in elwin dadeam duele si vine alkolik si imi da mute 100 min.Are ceva cu mine 100 %.Il sun pe skype si nu`mi raspunde.Sa`mi explice, daca am luat corect nui nici`o problema.

Exact. Toata lumea are ceva cu voi, mereu. =))
Akssy
[Ignore alien orders]
[Ignore alien orders]

Postby ionutz01 » 01 Jul 2010, 18:15

Akssy wrote:
ionutz01 wrote:Numele "pagubitului":disturbing

Exact. Toata lumea are ceva cu voi, mereu. =))

Nu era spam infine sa zicem ca e ceva corect.Voiam sa vad daca mai e delay...Avand in vedere ca serverul merge cam prost acum...

Whanna see something?Oroheal face spam si nu are mute deci ce vreau sa demonstrez e ca alkolik are ceva cu mine.

http://yfrog.com/muuitevp

http://yfrog.com/j3uite2j
@ DISTURBING IZ A FISH
ionutz01
Banned
Banned

Postby Akssy » 01 Jul 2010, 18:31

Ceea ce vrei sa ne demonstrezi de fapt e ca fie refuzi sa gandesti, fie ti-e lene.
Probabil alkolic nu era in jur atunci ? Probabil era, dar a dat alt-tab? Probabil s-a dus pana in bucatarie?
Hai sa lasam discutia, nu are niciun rost. Tu iti vezi de treaba ta, ca el isi face treaba.
Akssy
[Ignore alien orders]
[Ignore alien orders]

Forsaken Ultimate

Postby IceBlade » 02 Jul 2010, 15:49

http://www.picz.ro/show-image.php?id=a3 ... f4da522287

http://www.picz.ro/show-image.php?id=bd ... 2cef372749

Asta ceva pentru vechii jucatori de pe ultimate..eu am o problema cu domnu' gm Alkolik care probabil crede ca el detine puterea..genu de gm suferind care se bucura la fiecare ban dat aiurea..prietene daca dai ban pt injuraturi pe global de ce nu dai la toti playerii..unu primeste mute cateva minute unu primeste ban 6 ani..dar nu are rost sa incep sa te injur sau alte chestii penibile pentru ca as da dovada de om imatur.Vreau sa iti spun doar ca ratezi o viata minunata afara in lumea reala..in care probabil nu ai nici-o sansa odata ce stai toata ziua pe calculator :).. Fac acest post pentru ca mi se pare ca foarte multi playeri nu il considera potrivit pentru comunitatea ultimate
IceBlade
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Re: Forsaken Ultimate

Postby Zippy » 02 Jul 2010, 16:01

Ai gresit sectiunea, nu aici trebuia sa postezi aceasta problema, ci la reclamatii GM's.

Iar daca ai vrea ca intr-adevar sa se intample ceva, ar fi o idee sa vii cu niste dovezi clare ca alkolic abuzeaza de gm, altfel vorbele tale nu cantaresc nimic.

O zi buna!

ps: o sa lipesc topicul tau la Reclamatii Gm's peste vreo 5min
le: done
Image Image
Zippy
[Believe no one]
[Believe no one]

Postby Itsneverlol » 02 Jul 2010, 22:42

Numele "pagubitului": Never / Fixn
Numele "vinovatului": Johnlol
Martori: Cuppycake stie si mai stie Fixation & co .
Poza/Dovada: nu stiu , postul nu mai este
O scurta descriere: Avand ban pe charul never pana sambata seara am dorit sa particip la event pe caracterul Fixn , caracter facut pe mailul meu de pe ipul meu caracter leveluit de mine si johnlol nu ma lasat ba chiar a zis ca imi da ban pt scam :< . Nu ma intereseaza ca fixation a cerut rewards la eventuri sa se dea pe Fixn sau ca el joaca pe el . Este caracter facut de mine leveluit de mine echipat de mine si banat de mine.Ba chiar si UI / spells / binds sunt identice cu cele de pe Never . as dori o explicatie . voi participa de pe Rikimaru ..nam mai fost de pe alt char la event desi stiu ca john nu vrea sa ma lase nici cu rikimaru . as dori niste raspunsuri eventual pana incepe eventul.

Btw : Edit facut de johnlol la topicul cu best class : (Sa nu prind alt player ca joaca pe charul vostru in timpul eventului,voi verifica ips)
Dupa ce mam inscris eu , special sa nu particip . ce e John iti e cam frica ? :(
Vreau ori sa particip de pe rikimaru pentru ca regula a fost pusa dupa ce mam inscris deci e 0 barat . ori sa Pot juca de pe primul meu char pe srv asta si anume Fixn . A SI INCA CEVA . CARE E ACC NAME LA CHARUL FIXN ? CUMVA NEVER123 ? si mai ai tupeu sa zici ca nu e caracterul meu ?
Itsneverlol
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby Zippy » 02 Jul 2010, 22:56

Daca n-ai participat cu alt char de alta clasa la event, nimeni nimic n-o sa-ti faca. Banul pe never l-ai primit pe meritate din cate am citit, iar daca n-o sa faci nicio prostie cu celalalt char pana la data eventului, poti sa participi linistit.
Image Image
Zippy
[Believe no one]
[Believe no one]

Postby Itsneverlol » 02 Jul 2010, 22:58

Cum pot face asta cand john a zis ca imi da ban pt scam daca vin de pe Fixn iar daca vin de pe Rikimaru a editat AZI topicul astfel incat sa nu pot veni ?
Itsneverlol
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

PreviousNext

Return to Trash