Guys, din pacate ramanem fara hosting moca la forum :( As dori sa tinem forumul in picioare, eventual sa-l "resuscitam". Rog sa donati 1 euro, sau cat puteti, sa ne luam hosting.

Alte metode de a ajuta: cand cumparati ceva de pe EMAG, dati click pe orice produs de aici.. E echivalentul unei mici donatii.
Also, la PcGarage.ro aplicati codul "3L6L3REE" in cos (1% reducere). pentru alte magazine, click pe LOGO de aici: elefant.ro, CEL.ro, evoMAG.ro , QuickMobile.ro sau cautati magazinul aici. Thanks!

Reclamatii GMs

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

Re: Reclamatii GMs

Postby Zippy » 08 Jun 2010, 22:05

splashy wrote:nu cred ca ai inteles despre ce e vorba..nu mi se pare normal sa primesc reclamatii pentru niste cuvinte banale adresate pe normal charul lui ..ma rog

De fapt sunt amenintari, nu reclamatii 8-|, iar daca iti vedeai de treaba ta si nu-ti bagai nasul unde nu-ti fierbea oala, nu s-ar fi ajuns la aceste amenintari.
Image Image
Zippy
[Believe no one]
[Believe no one]

Postby splashy » 09 Jun 2010, 13:30

si park exista si "ignore" /:) ..
No More
splashy
Banned
Banned

Postby Zippy » 10 Jun 2010, 01:17

ma omoara replicile stupide... mai bine taci
Image Image
Zippy
[Believe no one]
[Believe no one]

Postby teodorx » 10 Jun 2010, 13:41

About kymmy... nu cred ca merita sa ii se scoata gm-ul ... este un gm bun... cand a fost rollbacku kymmy a fost singuru care mia raspuns la tiket ca tot primeam delete la tiket ... si comportamentul : kymmy deobicei glumeste nu vorbeste urat sau altele nu am vazut din o injuratura zisa de el unui player..
Image
[Ultimate Spammer]

Postby sparkye » 10 Jun 2010, 14:16

teodorx wrote:About kymmy... nu cred ca merita sa ii se scoata gm-ul ... este un gm bun... cand a fost rollbacku kymmy a fost singuru care mia raspuns la tiket ca tot primeam delete la tiket ... si comportamentul : kymmy deobicei glumeste nu vorbeste urat sau altele nu am vazut din o injuratura zisa de el unui player..

Iti inteleg inversunarea cu care lupti pentru a se face dreptate, dar ai gresit topicul. [Reclamatii =/= Pupincurisme]

Daca in viitor mai ai astfel de revelatii despre acest sistem corupt, fa-ti un blog.
Image
sparkye
[ superdumnezeu ]
[ superdumnezeu ]

Postby Behind » 10 Jun 2010, 18:15

Deci eram in arene no colegu meu o murit si cum sunt rog stateam in stealth.Aia ca noobi nu stiau sa ia ochiu sa ma detecteze si o venit isllidur sa le arate.Da cum pana mea vi si ii arati la ala daca e noob cum pana mea pe blizz nu vine gm daca aia erau noobi ca nu stiau sa ia ochiu si vine gm.Dupa meci pe care lam pierdut am facut tiket la gm si iam zis ca ,,Cat de ratat poti sa fi sa fi si sa le arati daca is noobi........,,,Si am primit ban nici nu stiu cat
Image
I'm gonna dress my ass
with the latest fashion
Behind
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby islidur » 10 Jun 2010, 18:19

Bun sa te lamuresc repede :
Am primit ticket ca si cum faceai ilegal in arena , vin in arena aia zic ca nu te gasesc ca ai hack, le-am dat un pont ca atunci cand cineva e in stealth iei runa de invisibility . Ai sarit cu gura acolo si parca "nu imi pasa da-mi ban".
Mai departe, duap ce ca te-am iertat ca ai avut limbajul care l-ai avut in arena mai ai si tupeu sa faci ticket de genu : "deci cat de ratat gm poti sa fi sa fi sa le arati unde e aia sa mor yo"(am citat litera cu lietra).

Ai ban 1d HF.
Image

" Professional Poker Player "
islidur
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby neon » 10 Jun 2010, 18:20

fa o cerere unban meanwhile. :/
Image
neon
absent
absent

Postby Behind » 10 Jun 2010, 18:21

islidur wrote:Bun sa te lamuresc repede :
Am primit ticket ca si cum faceai ilegal in arena , vin in arena aia zic ca nu te gasesc ca ai hack, le-am dat un pont ca atunci cand cineva e in stealth iei runa de invisibility . Ai sarit cu gura acolo si parca "nu imi pasa da-mi ban".
Mai departe, duap ce ca te-am iertat ca ai avut limbajul care l-ai avut in arena mai ai si tupeu sa faci ticket de genu : "deci cat de ratat gm poti sa fi sa fi sa le arati unde e aia sa mor yo"(am citat litera cu lietra).

Ai ban 1d HF.

da cat de arat poti sa fi omule lasai in prostia lor ca nici emuhacker nu stiu si cum pla sami dai bann x(
Image
I'm gonna dress my ass
with the latest fashion
Behind
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Aspi » 10 Jun 2010, 23:00

si tu vrei sa reclami faptul ca a spus omului la ce foloseste ochiu' ala sau ca ti-a dat ban dupa ce l-ai facut ratat :| ?
Aspi
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby klin » 17 Jun 2010, 11:45

Nume vinovat: Forsakenlol
Data: 17 june 2010
Ora: 2.27 AM
Zona: Durotar in fatza la OG
Tipul de bug,hack,exploit: Sonic Boom (GM spell, invatzata din .learn all)
Comentarii: Faceam dueluri si el venea cu invisible langa mine si ma omora si dupa radea la mine.. s-o intamplat de 2 ori si se mai intampla daca nu ieseam.
Dovada: Am 2 poze

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us
klin
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby proof » 17 Jun 2010, 12:42

Ti-e rusine cu nick-ul tau Torrmentor?
@dorf: /fail
Don' t drink and drive..
Smoke and fly!
proof
[Ultimate Addicted]
[Ultimate Addicted]

Pentru Duster.

Postby Magger » 17 Jun 2010, 19:22

Pagubitul: Hibra
Gm: Scoot
Descriere: Eram pe global si ma rugam de scoot sa imi scoata ban deoarece mi'a dat pe nedrept cand am vazut ca vorbea cu hibra sa ii faca un character si sa ii dea lvl 80 O.o e foarte frumos nu ? eu primesc ban ca injur pe global odata cu " shammix dute in **** mea " dupa ce el ma injurat si imi mai sterge si ticketele
Dovezi:
http://img535.imageshack.us/img535/733/ ... 163309.jpg

Imi da kick pt ca ii spun adevarul ?
Dovezi:
http://img696.imageshack.us/img696/4291 ... 163304.jpg
wow ce faci mai gm dai 80 din prima?
Dovezi:
http://img409.imageshack.us/img409/5937 ... 163604.jpg

Asta mi'a placut cel mai mult , scoot era pentru duster ticketu nu trebuia sa ii dai delete chiar nu este frumos ce faci mai multi gm sau plans de tine ca ti'ai luat lumea in cap :) duster ia masuri .
Magger
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Re: Pentru Duster.

Postby hibraa » 18 Jun 2010, 03:19

Magger wrote:Pagubitul: Hibra
Gm: Scoot
Descriere: Eram pe global si ma rugam de scoot sa imi scoata ban deoarece mi'a dat pe nedrept cand am vazut ca vorbea cu hibra sa ii faca un character si sa ii dea lvl 80 O.o e foarte frumos nu ? eu primesc ban ca injur pe global odata cu " shammix dute in **** mea " dupa ce el ma injurat si imi mai sterge si ticketele
Dovezi:
http://img535.imageshack.us/img535/733/ ... 163309.jpg

Imi da kick pt ca ii spun adevarul ?
Dovezi:
http://img696.imageshack.us/img696/4291 ... 163304.jpg
wow ce faci mai gm dai 80 din prima?
Dovezi:
http://img409.imageshack.us/img409/5937 ... 163604.jpg

Asta mi'a placut cel mai mult , scoot era pentru duster ticketu nu trebuia sa ii dai delete chiar nu este frumos ce faci mai multi gm sau plans de tine ca ti'ai luat lumea in cap :) duster ia masuri .

din tot ce ai spus acolo ..eu nu vad dovada? dovada ca mi-a dat 80 ? where is it?:O..asta nu inteleg...de unde ai tu impresia ca scooter mi-a dat lvl 80 ?
Privesc in trecut si vad un pusti tacut,Visand sa ajunga sus jurand sa nu se lase rapus ca Iisus,Mai tarziu sedus de pinotu' lu Bachus,Fumand si razand de prezicerile lu Nostradamus,Interpretate gresit ca un pergament biblic.
hibraa
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Postby proof » 18 Jun 2010, 07:36

http://wow.ultimate.ro/armory/character ... &gn=Enigma
uite achiv facute la lvl:
40 - ora:16:28:25
50 - ora:16:28:25
60 - ora:16:28:25
70 - ora:16:28:25
80 - ora:16:28:25
hibraa wrote:de unde ai tu impresia ca scooter mi-a dat lvl 80 ?

mai spune o data.
Don' t drink and drive..
Smoke and fly!
proof
[Ultimate Addicted]
[Ultimate Addicted]

PreviousNext

Return to Trash