Guys, din pacate ramanem fara hosting moca la forum :( As dori sa tinem forumul in picioare, eventual sa-l "resuscitam". Rog sa donati 1 euro, sau cat puteti, sa ne luam hosting.

Alte metode de a ajuta: cand cumparati ceva de pe EMAG, dati click pe orice produs de aici.. E echivalentul unei mici donatii.
Also, la PcGarage.ro aplicati codul "3L6L3REE" in cos (1% reducere). pentru alte magazine, click pe LOGO de aici: elefant.ro, CEL.ro, evoMAG.ro , QuickMobile.ro sau cautati magazinul aici. Thanks!

ATENTIE!

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

ATENTIE!

Postby CsO » 21 May 2010, 13:28

In cazul in care oricare dintre voi primeste un PM de genul celui de mai jos este rugat sa nu introduca datele de autentificare!

Mai ales cei din staff!

Salut, am primit ban pe 60 de zile, pedeapsa mi-a expirat dar eu tot nu am primi unban, ma ajuti te rog frumos???
uite aici >>LINKUL<< catre topicul unde am postat pentru unban, multumesc de ajutor :)

Atentie mare la adresa!
SUPRANATURAL
CsO
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Re: ATENTIE!

Postby CsO » 21 May 2010, 13:33

Linkul din mesaj este: http://www.ultimate.hi2.ro/forum/unban-imortall-t20138.html/

Este un site clona, ce va va cere sa va autentificati. In acest mod ei salveaza datele voastre personale (username si parola).
SUPRANATURAL
CsO
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby Juhziz » 21 May 2010, 13:53

Ciordas Ra$vi: class cand esty dami buzzz frate am o problema mare mia expirat banul si nu mai merge parola care o aveam si nu pot da recover pt ca nu e emailu meu si ala la care am fol emailu nu rasp plz pe forum miam pierdut rabdarea si am luat ban .....

Daca primiti mesaje de genul asta nu luati in considerare , cu siguranta va fi sub alta forma mesajul . Dar fiti foarte atenti daca primiti ceva de genul asta.
Pentru toate fetele care spun: "Toţi bărbaţii sunt la fel".
Dacă ai fi fost o fată cuminte, nu ai fi cunoscut toţi bărbaţii...

-Away-
Juhziz
[Most Valuable Player]
[Most Valuable Player]

Postby Aleksandru » 21 May 2010, 16:42

any expired ban is auto deleted at server restart.
Image
Aleksandru
[Global moderator]
[Global moderator]

Postby KenjiRo » 21 May 2010, 21:40

imortall...nu minte el a luat ban din acelasi motiv ca si mine ...adica arena farm...si acum cand ia expirat a incercat sa intre si nu ii merge contu a incercat toate parolele...plm si a dat recover..si ia spus la cunostintei lui..pe care era pus accountu si ala nu ia raspuns ...si a incercat sa apeleze la voi nu sa pacaleasca sau ceva :)...cel putin asa cred din cate mia spus el :|
KenjiRo
Banned
Banned

Postby Xhizors » 21 May 2010, 22:13

si tu chiar crezi ? 8-|
Xhizors
[Never had wings...]
[Never had wings...]

Return to Trash