Guys, din pacate ramanem fara hosting moca la forum :( As dori sa tinem forumul in picioare, eventual sa-l "resuscitam". Rog sa donati 1 euro, sau cat puteti, sa ne luam hosting.

Alte metode de a ajuta: cand cumparati ceva de pe EMAG, dati click pe orice produs de aici.. E echivalentul unei mici donatii.
Also, la PcGarage.ro aplicati codul "3L6L3REE" in cos (1% reducere). pentru alte magazine, click pe LOGO de aici: elefant.ro, CEL.ro, evoMAG.ro , QuickMobile.ro sau cautati magazinul aici. Thanks!

! New Staff Recruitment !

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

Re: ! New Staff Recruitment !

Postby Zee » 11 May 2011, 19:32

Nume: Ionut
Varsta: 18
Postul: (Web Designer/Web Codeing/Server Developer (ma pricep orice domeniu..in afara de bug tracker...k nam eu cine stie cat timp..am avut timp sa invat multe ..din 2009 pana acum
Timp liber: Luni-vineri orele 9:00-11:30 si 18:00-00:00 iar Sambata si Duminica Non-Stop!! !

De ce vrei sa devii membru Ultimate Staff :admpwr:

Pt. k aici am crescut(cand am inceput sa jok wow)..aici voi ramane...si s-ar putea sa ajut ultimate staff in multe domenii

Ai Experienta in Coemnzile de Gm TBC,WOTLK,CATA?

pot zice un mare DAAA...ma descurc pe orice patch si nu conteaza ce core(ArcEmu,Mangose,Trinity,CactusEmu sau Skyfire)...am lucrat pe toate si ma descurc f. bine

Ai Foldere cu Website-uri Facute (donation,vote,armory,etc?)

Da...am 2 deja facute...1 are denation,vote,armory,Realm up time, Top Kills(horde,alliance) Players online, + SHOP! + + Newss + Rss(la site-ul asta am lucrat serverul de wow numit faction wow...atunci le dadusem o versiune mai veche..asta pe care o am acuma e mai noua..imbunatatita..si pot sa schimb copyright pt ultimate :mbounce:

Esti expert in PhotoShop, Movie Maker, Wow Bote banners,,etc

Da...la photoshop ma descurc bine...styu sa fac postere,avatare sau bannare animate pt wow sau pt orice ,..MovieMaker...Well ..nu prea..nu dau mai multe detalii ;) ..Moviemaker = CIUUUUDAT :chop: (pt mn)

Un Ultim Cuvand ?

paii..da...daca ma acceptati O sa respect regulile si sa o fac tot posibilul k ultimate.ro sa redevina un server de care palyeri sunt mandri k joaca pe el

[size=150] :utpwnz: P.S - Am adaugat acele intrebari de mai sus k sa intelegeti k nu sunt un noob :nub: care sa sculat dintre inapti si vrea sa devina Gm Pe ultimate...si mai mult sa ruineze munca altora de cat sa o imbunatateasca

Off topic:
/neon edited : ai uitat sa apesi capslock.

Off topic:
//Juhziz: Ai uitat sa folosesti galben si verde, barem sa fie mai multe culori ale curcubeului.
Si mai multe emoticoane

Off topic:
//paramedic edit: ti-a scapat culoarea cacaniu :O
ti l-am pus in spoiler ca omori forumu :(
Zee
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Zee » 11 May 2011, 20:29

Zee wrote:
Nume: Ionut
Postul: (Web Designer/Web Codeing/Server Developer (ma pricep orice domeniu..in afara de bug tracker...k nam eu cine stie cat timp..am avut timp sa invat multe ..din 2009 pana acum
Timp liber: Luni-vineri orele 9:00-11:30 si 18:00-00:00 iar Sambata si Duminica Non-Stop!! !

De ce vrei sa devii membru Ultimate Staff :admpwr:

Pt. k aici am crescut(cand am inceput sa jok wow)..aici voi ramane...si s-ar putea sa ajut ultimate staff in multe domenii

Ai Experienta in Coemnzile de Gm TBC,WOTLK,CATA?

pot zice un mare DAAA...ma descurc pe orice patch si nu conteaza ce core(ArcEmu,Mangose,Trinity,CactusEmu sau Skyfire)...am lucrat pe toate si ma descurc f. bine

Ai Foldere cu Website-uri Facute (donation,vote,armory,etc?)

Da...am 2 deja facute...1 are denation,vote,armory,Realm up time, Top Kills(horde,alliance) Players online, + SHOP! + + Newss + Rss(la site-ul asta am lucrat serverul de wow numit faction wow...atunci le dadusem o versiune mai veche..asta pe care o am acuma e mai noua..imbunatatita..si pot sa schimb copyright pt ultimate :mbounce:

Esti expert in PhotoShop, Movie Maker, Wow Bote banners,,etc

Da...la photoshop ma descurc bine...styu sa fac postere,avatare sau bannare animate pt wow sau pt orice ,..MovieMaker...Well ..nu prea..nu dau mai multe detalii ;) ..Moviemaker = CIUUUUDAT :chop: (pt mn)

Un Ultim Cuvand ?

paii..da...daca ma acceptati O sa respect regulile si sa o fac tot posibilul k ultimate.ro sa redevina un server de care palyeri sunt mandri k joaca pe el

[size=150] :utpwnz: P.S - Am adaugat acele intrebari de mai sus k sa intelegeti k nu sunt un noob :nub: care sa sculat dintre inapti si vrea sa devina Gm Pe ultimate...si mai mult sa ruineze munca altora de cat sa o imbunatateasca

Off topic:
/neon edited : ai uitat sa apesi capslock.

Off topic:
//Juhziz: Ai uitat sa folosesti galben si verde, barem sa fie mai multe culori ale curcubeului.
Si mai multe emoticoane

Off topic:
//paramedic edit: ti-a scapat culoarea cacaniu
ti l-am pus in spoiler ca omori forumu :(

mancavar purecii..k daca puneam galber...imi dadeati direct ingore...k pana citesti cu..o asemenea culaore....si in plus...ce naiba..sa fac reaply .mic..scriu 2 cuvinte si...gata..pnm..si apropo...PUENTI MAI MULTE CULORI

Off topic:
//neon: limba romana, limba straina...
Zee
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby nitroed » 11 May 2011, 21:46

Nume: Deepbreath --- Cristian
Postul: Muvi editor ...cunosc biniros sony vegas...miam facut un filmulet :
http://www.youtube.com/watch?v=rhh7mqINNik

ma rog de atunci pan acu am invatat mai multe

Timp liber: 4-5 h / zi...cateodata mai mult
"I don't see myself being special; I just see myself having more responsibilities than the next man. People look to me to do things for them, to have answers."
nitroed
[Ultimate Gamer]
[Ultimate Gamer]

Postby SetemotioN » 12 May 2011, 12:45

scuze ca ma bag ca musca in ..... dar...

sa inteleg ca daca nu te accepta vei fi un revolutionar si nu vei tine cont de nicio regula :-<?
SetemotioN
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Zee » 12 May 2011, 18:03

SetemotioN wrote:scuze ca ma bag ca musca in ..... dar...

sa inteleg ca daca nu te accepta vei fi un revolutionar si nu vei tine cont de nicio regula :-<?

dap..o sa dau ultimateul in judecata k miau frant inima =)) ...glumesc..dac anu ma accepta..asta e..imi contiunu job pe alte servere..sau imi fac eu 1 propriu..si gata...ce asa mare tragedie ;)
Zee
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby anngelo » 12 May 2011, 20:11

Zee wrote:
SetemotioN wrote:scuze ca ma bag ca musca in ..... dar...

dap..o sa dau ultimateul in judecata k miau frant inima =)) ...glumesc..dac anu ma accepta..asta e..imi contiunu job pe alte servere..sau imi fac eu 1 propriu..si gata...ce asa mare tragedie ;)

Daca tot spui ca esti asa cautat de ce tot faci spam aici ???? daca esti bun vei fii ales dar daca insisti nu influentezi pe nimeni si asta da de inteles ca esti interesat de functie nu ca ai fii interesat sa ajuti comunitatea .....daca chiar te interesa citeai ca a zis :Voi anunta noul server staff maine seara. O tona de munca, asa ca va tinem la curent.

Publicat de: ZENITH
12-5-2011 11:27am
anngelo
[Moderator]
[Moderator]

Postby Amy » 12 May 2011, 20:25

Just in case ... In caz de nu mai recrutati .. soz :)

Nume: amy
Varsta: almost 19
Postul: Buggster / Ticker Grabber ... treaba de jos :)
Timp liber: depinde de la zi la zi ...
O Legenda Ce Domina Romania!
Amy
[license to kill]
[license to kill]

Postby -Base- » 12 May 2011, 20:29

Nume: game : Base / real : Adrian
Varsta: 17 jumatate
Postul: Bug Tracker/DB Dev desi sunt inca la inceput
Timp liber: deocamdata sunt ocupat cu scoala insa intr-o sapt am timp liber berechet
-Base-
[FlamE SpammeR]
[FlamE SpammeR]

Postby Zee » 12 May 2011, 21:01

Daca tot spui ca esti asa cautat de ce tot faci spam aici ???? daca esti bun vei fii ales dar daca insisti nu influentezi pe nimeni si asta da de inteles ca esti interesat de functie nu ca ai fii interesat sa ajuti comunitatea .....daca chiar te interesa citeai ca a zis :Voi anunta noul server staff maine seara. O tona de munca, asa ca va tinem la curent.

Publicat de: ZENITH
12-5-2011 11:27am[/quote]

ma angelo...stii ceva..ai dreaptate..pnm...daca am acceptati..da..daca nu..asta e..k am unde merge..bafta..si ms angelo
Zee
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Juhziz » 12 May 2011, 21:23

Ai facut praf limba romana de cate 5 ori in fiecare post.
Pentru toate fetele care spun: "Toţi bărbaţii sunt la fel".
Dacă ai fi fost o fată cuminte, nu ai fi cunoscut toţi bărbaţii...

-Away-
Juhziz
[Most Valuable Player]
[Most Valuable Player]

Postby nitroed » 12 May 2011, 21:26

de parca tu esti mai de treaba
"I don't see myself being special; I just see myself having more responsibilities than the next man. People look to me to do things for them, to have answers."
nitroed
[Ultimate Gamer]
[Ultimate Gamer]

Postby Juhziz » 12 May 2011, 21:29

nitroed wrote:de parca tu esti mai de treaba

Dupa va plangeti ca de ce primiti warn si ban.
Daca mai iti bagi nasu unde nu iti fierbe oala stii ce primesti.
Pentru toate fetele care spun: "Toţi bărbaţii sunt la fel".
Dacă ai fi fost o fată cuminte, nu ai fi cunoscut toţi bărbaţii...

-Away-
Juhziz
[Most Valuable Player]
[Most Valuable Player]

Postby anngelo » 12 May 2011, 21:37

Fara offtopic .....doar strict pe subiect ......
anngelo
[Moderator]
[Moderator]

Postby milfthug » 12 May 2011, 22:30

Nume : In game : Milfthug , Real name : Robert
Varsta : 19
Postul : Ma pot ocupa cu reclama si cu aducerea de playeri in comunitate . Nu prea am rabdare ca bug tracker / tester iar ca DB DEV nu ma prea pricep. Pot fi de ajutor viitorilor web designeri / movie editori . Am multe siteuri si movie-uri la activ dar nu ma mai pasioneaza momentan .
Timp Liber : Am destul .
Image
milfthug
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby cipschuky » 13 May 2011, 00:40

Nume:Chukyzor nume joc,Numele Real:Ciprian
Varsta: 19 ani ( + permis :)) sa se oftice un gm anume )
Postul:Tester&Bug Tracker (++aducerea de playeri )
Timp liber: de dimineata pana dimineata:)) sunt somer
cipschuky
[Ultimate User]
[Ultimate User]

PreviousNext

Return to Trash