Guys, din pacate ramanem fara hosting moca la forum :( As dori sa tinem forumul in picioare, eventual sa-l "resuscitam". Rog sa donati 1 euro, sau cat puteti, sa ne luam hosting.

Alte metode de a ajuta: cand cumparati ceva de pe EMAG, dati click pe orice produs de aici.. E echivalentul unei mici donatii.
Also, la PcGarage.ro aplicati codul "3L6L3REE" in cos (1% reducere). pentru alte magazine, click pe LOGO de aici: elefant.ro, CEL.ro, evoMAG.ro , QuickMobile.ro sau cautati magazinul aici. Thanks!

Tarja Turunen in Bucuresti

Tarja Turunen in Bucuresti

Postby dushmi94 » 25 Apr 2009, 20:54

Dupa cum spune si titlul:

Code: Select all
In data de 22 iunie, soprana finlandeza Tarja Turunen va concerta in Bucuresti, la Sala Palatului. Concertul face parte din turneul european Summer Storm 2009.

Pentru cei care nu stiu Tarja Turunen este:

legendara voce a trupei Nightwish, a devenit una dintre cele mai cunoscute voci feminine ale muzicii rock internationale. In prezent, soprana are o cariera solo de succes

Cat despre bilete:

Biletele pentru concertul Tarja Turunen sunt disponibile incepand cu data de 23 martie, in reteaua magazinelor Diverta, precum si online, pe www.ticketpoint si www.myticket.ro, la preturile de: 70, 90, 110, 130 si 150 de lei.
dushmi94
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Re: Tarja Turunen in Bucuresti

Postby Shelwain » 25 Apr 2009, 22:44

I'll be there too ^^

...too bad she's all alone now
A word to the wise ain't necessary - it's the stupid ones that need the advice.
Shelwain
[Ultimate Addicted]
[Ultimate Addicted]

Postby Drew » 26 Apr 2009, 00:06

Probabil voi fi si eu pe-acolo :-?
Image
Drew
[ ¯\_(ツ)_/¯ ]
[ ¯\_(ツ)_/¯ ]

Postby Sara » 22 Jun 2009, 23:27

A fost genial... briliant... nici n-am cuvinte sa descriu :X.... Mai vreaaaaaaauuuuuuuuu... Nu mi-a ajuns o ora juma :))
Image

"Easy come, easy go..."
Sara
[Ultimate Gamer]
[Ultimate Gamer]

Postby almostinsane » 27 Jun 2009, 14:40

a fost foarte tare:P...acuma am vazut postu:O.... am luat cele mai ieftine bilete si am stat in randu..impropriu spus randu..4-5?:)) a fost tare anyway..
almostinsane
[Ultimate Gamer]
[Ultimate Gamer]

Return to Evenimente